County Commission Chairman
Jason Buelterman, Republican
Billy Hair, Republican
Chester Ellis, Democrat
Jay Jones, Democrat
County Commission, District 1
Kevin Heyman, Democrat
Helen Stone, Republican (I)
Benjamin Wanager, Democrat
County Commission, District 2
Gator Rivers, Republican
Clinton Edminster, Democrat
Michael Hamilton Sr., Democrat
Tony Riley, Democrat
County Commission, District 3
Bobby Lockett, Democrat (I)
Brian Reese, Democrat
County Commission, District 4
Pat Farrell, Republican (I)
County Commission, District 5
Florence Glover, Democrat
Tanya Milton, Democrat
Tabitha Odell, Democrat (I)
Yusuf Shabazz, Democrat
Angela Washington, Democrat
County Commission, District 6
William Dyal, Republican
Leonard Massey, Republican
Aaron Whitely, Democrat
County Commission, District 7
Dean Kicklighter, Republican (I)
Orlando Scott, Democrat
Alizina Wallace-McCoy, Democrat
County Commission, District 8
Kenneth Adams, Democrat
Gary Monroe, Democrat
Clerk of Superior Court
Tammie Mosley, Democrat (I)
Coroner
Charles Pugh, Republican
David Campbell, Democrat
J. Vernard Flowers, Democrat
Amethyst Shortz Okwu, Democrat
Lillian Williams, Democrat
Probate Court Judge
Tom Bordeaux (I)
Sheriff
John T. Wilcher, Republican (I)
Tax Commissioner
Sonya Jackson, Democrat
Henry Lee Perry, Democrat
Al Scott, Democrat
School Board, District 1
Denise Grabowski
Jonathan Jones
School Board, District 2
Dionne Hoskins (I)
School Board, District 3
Connie Hall (I)
School Board, District 7
Michael Johnson (I)
Leonard McCoy
State Senate, District 1
Ben Watson, Republican
Kerri McGinty, Democrat
State Senate, District 2
Lester Jackson, Democrat (I)
State House District 161
Bill Hitchens, Republican (I)
State House District 162
Carl Gillard, Democrat (I)
State House District 163
Derek Mallow, Democrat
Mac Sims, Democrat
Marc Smith, Democrat
Matthew Swanson, Democrat
Anne Allen Westbrook, Democrat
State House District 164
Ron Stephens, Republican (I)
Jeffrey Rayno, Democrat
Marcus Thompson, Democrat
State House District 165
Mickey Stephens, Democrat (I)
Clinton Young, Democrat
State House District 166
Jesse Petrea, Republican (I)
Michael Mack, Democrat
District Attorney, Eastern
Meg Daly Heap, Republican (I)
Shalena Cook Jones, Democrat
Zena McClain, Democrat
US Senate
David Perdue, Republican (I)
Sarah Riggs Amico, Democrat
Marckeith DeJesus, Democrat
James Knox, Democrat
Tricia Carpenter McCracken, Democrat
Jon Ossoff, Democrat
Maya Dillard Smith, Democrat
Teresa Pike Tomlinson, Demorat
US House District 1
Buddy Carter, Republican (I)
Danny Merritt, Republican
Ken Yasger, Republican
Joyce Marie Griggs, Democrat
Lisa Ring, Democrat
Barbara Seidman, Democrat